کمیسیون های علمی ماهانه کلینیک هیربد با هدف کمک به مراجعینی که نیاز به همفکری و مشورت بین رشته ای دارند تشکیل می گردد.

در این کمیسیون ها از اساتید دانشگاه، همکاران روانپزشک و روانشناس، پزشکان متخصص در زمینه های مورد نیاز و سایر همکاران دعوت به عمل می آید .

 

تا ضمن مصاحبه با مراجع و بررسی آزمایشات و اقدامات پاراکلینیک به تشخیص قطعی تر و برنامه ریزی مسیر درمانی بپردازند.

کمیسیون خرداد ماه ٩٨ با حضور اساتید ارزشمند آقایان دکتر اوحدی، دکتر شهیدی، دکتر شالبافان و سایر همکاران روانپزشک و روانشناس برگزار شد.

در این جلسه سه ساعته ابعاد مختلف روانپزشکی و روانشناختی در مورد مراجع مانند شناخت های ناکارآمد، طرحواره های غیرسازنده، مسائل داینامیک گذشته، روابط بین فردی با همسر، مشکلات پرسونالیتی، احتمال وجود تشنج و مسائل مدیکال دیگر در نظر گرفته شد و بر سر بهترین مسیر درمانی دارویی و غیر دارویی اتفاق نظر حاصل گردید.

این کمیسیون ها که به صورت ماهانه تشکیل می گردد با ایجاد فضای تعامل و همفکری بین رشته ای، پویایی علمی مجموعه را افزایش می دهد و در نوع خود در کلینیک های خصوصی کم نظیر است.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت