برنامه ریزی

فایل بندی و نظم

مستندات و زمان تان را مدیریت کنید

آیا تا به حال شده که شخصی که از شما سوالی دارد را منتظر بگذارید در حالی که به دنبال یک سند مهم می گردید آن هم در میان توده ایی کاغذ انباشته شده روی میزتان؟

با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.

اگر اینگونه ست، احتمال دارد که آن شخص نظر خوبی نسبت به شما نداشته باشند چرا که در برخوردی مهم او را مایوس کردید و کمکی نکرده اید.

فایل

و اگر شغل شما به گونه ایی ست که باید به دیگران کمک کنید چه میزان از وقت دیگران را هدر می دهید اگر نتوانید مستندات و کاغذ های مورد نیاز شان را پیدا کنید هنگامی که به آنها نیاز دارید؟

اگربه شکل موثری فایل بندی کنید -اگرچه ممکن است کسل کننده به نظر برسد- می تواند بسیار اثر بخش باشد -هنگامی که درخواست می شود -شما لبخند خواهید زد، به راحتی به سیستم منظم فایل بندی دسترسی دارید، خیلی سریع سند مورد نظر را پیدا می کنید و به سرعت جواب خواهید داد.

منبع: mindtools.com

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت