برنامه

بیشترین بهره را از برنامه ی آموزشی بردن

یادگیری تان را مدیریت کنید

همه ی ما به دلایل مختلف در برنامه های آموزشی شرکت می کنیم شاید بخواهیم مهارت هایمان را به روز کنیم چیزهای جدید یاد بگیریم یا واحد های آموزشی بلند مدت را انتخاب کنیم تا شغل مان را تغییر دهیم یا اینکه مدرک بالاتری را دریافت کنیم.

با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.

این روش یادگیری می تواند دامنه ی گسترده ایی داشته باشد از آموزش چهره به چهره کلاسی تا فرمت های گوناگون اینترنتی (مانند جلسات آموزش اندازه دهان) و دیگر آموزش های کامپیوتر محور.

برنامه

دلیل اصلی برای این همه آموزش عبارت است از یادگیری مطالب جدید یا ارتقاء یک مهارت. اما چه چیزی تعیین می کند که شما چه میزان یاد گرفته اید و چه اندازه در آموزش موفق بوده اید؟ اغلب به تلاش شما بستگی دارد.

شما نمی توانید به برنامه ی آموزشی که از معلم تان دریافت می کنید، اعتماد کنید، آن برنامه نمی تواند همه ی نیاز های آموزشی شما را برآورده کند و شما نمی توانید به شخصی تکیه کنید که آموزش را طراحی کرده است یا شخصی که به شما پیشنهاد داده است در جایگاه اول حضور داشته باشید.
شما باید مسئول یادگیری خودتان باشید.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت