کرنل

سیستم یادداشت برداری کرنل

یادداشت هایتان را موثر و فراموش نشدنی کنید

هنگامی که شما در جلسات، کنفرانس ها و کلاس های آموزشی یادداشت بر می دارید، مطمئن اید که از آنها استفاده می کنید؟

با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.


شاید یادداشت های شما واضح و دقیق باشند و شما بتوانید برای به یاد آوردن نکات کلیدی روی آنها حساب کنید یا شاید یادداشت های شما توده ایی از جملات بی معنی هستند اگر اینگونه است شما زمان نیاز دارید تا بتوانید روش یادداشت برداری تان را تغییر دهید.

کرنل
یکی از روش های امتحان شده سیستم یادداشت برداری کرنل است. این روش در دهه ی 40 میلادی و توسط پروفسور والتر پوک در دانشگاه کرنل نیویورک توسعه یافت. این روش به منظور کمک به یادگیری دانشجویان به وجود آمد و در کتاب 1962 اش بسیار محبوب شد “چگونه در دانشگاه درس بخوانیم”. در تالیف این کتاب نویسنده ی دیگری به نام رز اوونر با او همکاری کرد.

سیستم یادداشت برداری کرنل یک روش ساده و موثر است برای سازمان دهی کردن یادداشت های شما، طوری که شما بتوانید به راحتی نکات کلیدی و اقدامات بعدی را مشخص کنید.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت