کلینیک هیربد بصورت ماهانه و با هدف کمک به مراجعان پیچیده که برای انتخاب مناسب ترین مسیر درمانی آنها نیاز به مشورت و همفکری وجود دارد، اقدام به برگزاری کمیسیون های علمی کرده است. 

در این کمیسیون ها معمولا از اساتید دانشگاه، همکاران روانپزشک و روانشناس، پزشکان متخصص در زمینه های مورد نیاز و سایر همکاران دعوت به عمل می آید .

تا ضمن مصاحبه حضوری با مراجع و بررسی آزمایشات و اقدامات پاراکلینیک به تشخیص قطعی تر و برنامه ریزی مسیر درمانی پرداخته شود.

کمیسیون تير ماه ٩٨ با حضور اساتید ارزشمند آقایان دكتر پرهيزگار (متخصص داخلی)، دكتر عزيزي (متخصص داخلی)، دكتر مولودي (روانشناس بالینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی)، دكتر شمسي (روانپزشک و فلوی سایکوسوماتیک)، دکتر فیضی (روانشناس سلامت)، خانم دكتر هاشمي (روانپزشک و عضو هیات علمی دانشگاه ایران) و سایر همکاران روانپزشک و روانشناس برگزار شد.

 در این جلسه سه ساعته ابعاد مختلف روانپزشکی و روانشناختی در مورد مراجع از جمله طرحواره های ناسازگار، مسائل دینامیک گذشته و مسائل سايكوسوماتيك مراجع در نظر گرفته شد و بر سر مسیر درمانی دارویی و غیر دارویی تبادل نظر علمی صورت گرفت.

 این کمیسیون ها با ایجاد فضای تعامل و همفکری بین رشته ای، پویایی علمی مجموعه را افزایش می دهد و در نوع خود در کلینیک های خصوصی کم نظیر هستند.

آدرس در سعادت آباد غرب تهران

نشانی :سعادت آباد، بلوار دریا، بین خیابان شفق و مطهری جنوبی، پلاک ۱۰۶، ساختمان ساحل، طبقه سوم

تلفن:
۰۲۱ ۸۶ ۱۲۷ ۱۲۶
۰۲۱ ۸۶ ۱۲۷ ۱۵۷
۰۲۱ ۸۸ ۵۸۴ ۵۰۸