کلینیک هیربد بصورت ماهانه و با هدف کمک به مراجعان پیچیده که برای انتخاب مناسب ترین مسیر درمانی آنها نیاز به مشورت و همفکری وجود دارد، اقدام به برگزاری کمیسیون های علمی کرده است. 

در این کمیسیون ها معمولا از اساتید دانشگاه، همکاران روانپزشک و روانشناس، پزشکان متخصص در زمینه های مورد نیاز و سایر همکاران دعوت به عمل می آید .

تا ضمن مصاحبه حضوری با مراجع و بررسی آزمایشات و اقدامات پاراکلینیک به تشخیص قطعی تر و برنامه ریزی مسیر درمانی پرداخته شود.

کمیسیون تير ماه ٩٨ با حضور اساتید ارزشمند آقایان دكتر پرهيزگار (متخصص داخلی)، دكتر عزيزي (متخصص داخلی)، دكتر مولودي (روانشناس بالینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی)، دكتر شمسي (روانپزشک و فلوی سایکوسوماتیک)، دکتر فیضی (روانشناس سلامت)، خانم دكتر هاشمي (روانپزشک و عضو هیات علمی دانشگاه ایران) و سایر همکاران روانپزشک و روانشناس برگزار شد.

 در این جلسه سه ساعته ابعاد مختلف روانپزشکی و روانشناختی در مورد مراجع از جمله طرحواره های ناسازگار، مسائل دینامیک گذشته و مسائل سايكوسوماتيك مراجع در نظر گرفته شد و بر سر مسیر درمانی دارویی و غیر دارویی تبادل نظر علمی صورت گرفت.

 این کمیسیون ها با ایجاد فضای تعامل و همفکری بین رشته ای، پویایی علمی مجموعه را افزایش می دهد و در نوع خود در کلینیک های خصوصی کم نظیر هستند.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت