خلاقیت

توسعه ی راه حل های خلاقانه برای مشکلات تجاری

آیا شما خلاق هستید؟شرط می بندیم که هستید اما از طریق آزمون های تعاملی ما بفهمید که چقدر خلاق هستید.و اگر خودتان بخواهید خلاق تر باشید و خلاقیت تان را در کار تیمی افزایش دهید، چه؟ منابع ما می توانند به شما کمک کنند.

با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.

ما شما را از طریق برخی روش های خلاقانه رایج راهنمایی خواهیم کرد روش هایی مانند اندیشه گشایی، تفکر استعاره ایی، طراحی تفکر و بسیاری روش های دیگر.

ما به شما کمک می کنیم تا خلاقیت تان را و خلاقیت تیم تان را آشکار کنید و نکاتی را به اشتراک می گذاریم در این رابطه که چگونه از طریق برخی تکنیک ها خلاقیت را وارد فعالیت ها کنیم تکنیک هایی مانند مخفی کاری مبتکرانه.

 خلاقیت
درک ایده های جدید از طریق سوالات اندیشه گشایی

هنگامی که یک همکار، ایده یا محصول جدیدی را به شما پیشنهاد می کند و شما سعی می کنید آن را درک کنید و بفهمید که چگونه کار می کند یک واکنش رایج این است که دیگر اشخاص را با این سوال بمباران کنید :چه ویژگی هایی دارد؟ چقدر هزینه دارد؟ بازار محصول کجاست؟ چه کسی این محصول را می خرد؟ و غیره

ابزار خلاقیت

پرسیدن سوالاتی از این دست روش ارزشمندی ست برای درک ایده های جدید و چالش برانگیز به منظور تضمین اینکه جنبه های مربوط به آن محصول قبل از اینکه هر کاری شروع یا انجام شود، در نظر گرفته شده اند. برای بهره بردن هر چه بیشتر از این روش مهم است که سوالات به روشی سیستماتیک و جامع پرسیده شوند. هر زمانی که شما ایده ی جدیدی را بررسی می کنید مهم است که سوال کردن به روشی سیستماتیک و جامع صورت گیرد. ستاره دار کردن سوالات می تواند روش خوبی باشد.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت