کار

تجزیه و تحلیل شغل

همه ی ما این حس را تجربه کرده ایم، حس ترسیدن از داشتن کار زیاد و انجام دادن آنها در مدت زمانی کوتاه. ما می توانیم انتخاب کنیم و این را ندید بگیریم و یا اینکه به شکل نامعقولی ساعت های طولانی کار کنیم و در بالاترین حجم کاری مان بمانیم.

با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.

روش جایگزین این است که هوشمندانه تر عمل کنیم و روی چیزهایی تمرکز کنیم که برای موفقیت و پیشرفت شغلی مان مفید هستند و زمانی را که صرف انجام دادن کارهایی می کنیم که اولویت چندانی ندارند، کاهش دهیم.

تجزیه و تحلیل شغل اولین قدم برای انجام این کار است و یک تکنیک کلیدی ست برای مدیریت حجم کار که منبع مهم استرس به شمار می رود. برای انجام دادن کار به بهترین شکل ممکن، شما باید بدانید که چه انتظاری از شما می رود. در حالی که ممکن است واضح به نظر برسد. در یک نقش جدید جنجالی و پر فشار که سریع حرکت می کند، همیشه چیزی وجود دارد که به آسانی ندید گرفته می شود.

کار
با درک اولویت های شغلی تان و اینکه شامل چه موفقیت ها و دست آورد هایی می شود، شما می توانید روی فعالیت هایتان تمرکز کنید و تا جایی که ممکن است انجام دیگر وظایف را به حداقل برسانید. این به شما کمک می کند بیشترین بهره را ببرید از کاری که انجام می دهید و می توانید حجم کارتان را کنترل کنید.

تجزیه و تحلیل شغل تکنیک مفیدی ست برای محکم چسبیدن به آنچه که واقعاً در شغل شما مفید است طوری که بتوانید کارتان را به دقت انجام دهید. این به شما کمک می کند که از آشفتگی و هرج و مرج عبور کنید و به آنچه که واقعاً نیاز دارید، برسید.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت