مرز

مرزهایتان را مدیریت کنید

مطمئن باشید که دیگران به نیاز های شما احترام می گذارند

در جامعه ی امروزی هر فرد حد و مرز هایی برای خود دارد. مرزها این امکان را برای شما فراهم می کنند تا از آنچه که برای شما ارزشمند است محافظت کنید.

با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.

همانطور که حفاظ ها همچنین این امکان را برای شما فراهم می کنند تا آن کس و آنچه را که وارد فضای شما می شود را کنترل کنید

مرز

مرز های شخصی

مرز های شخصی ما همین کار را انجام می دهند. آنها محدود یت هایی را تعیین می کنند که ما را از افراد دیگر جدا می کند -نه ضرورتاً به معنای طرد کردن روابط متقابل بلکه برای حفاظت کردن از آنچه که برای شما مهم است و به منظور کنترل کردن کسی که وارد فضای ذهنی ما همچنین فضای فیزیکی ما می شود.

همچنین مرزها، فضای کاری پویاتری را پرورش می دهند. ارزش ها، نیاز ها و عقاید متفاوت همکاران گاهی اوقات منجر به درگیری، استرس و عصبانیت می شود. بنابراین هنگامی که مرزها کاملا مشخص و شفاف باشند می تواند کمک کند به جلوگیری از بروز واکنش های منفی.

نویسنده

دکتر آرش هیربد

دکتر آرش هیربد

من دکتر آرش هیربد دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تخصص روانپزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم. در بیمارستان آتیه به عنوان روانپزشک و مسئول دفتر سلامت روان مشغول به کار هستم. در کلینیک هیربد به عنوان موسس و مسئول فنی و روانپزشک بزرگسال فعالیت دارم. در زمینه اختلالات خلقی، اضطرابی، وسواس ، اختلالات خواب و… می توانم به شما کمک کنم.

چرا باور داشته باشیم ؟

پایش و سنجش آنلاین نتایج درمان

نوبت دهی آنلاین

آزمون های آنلاین روانشناختی معتبر

امکان مشاوره آنلاین از طریق وب سرویس

ارتباط با درمانگران عضو باور

نسخه دارویی آنلاین و یادآور پیامکی

آزمون های روانشناختی

آخرین مقالات سایت